Nowoczesny ogód

szamba betonowe

Piękny ogród to nie tylko rozmaita roślinność jak również rozmaite akcesoria, które potrafią odmienić oblicze twojego ogrodu. Niejednokrotnie musimy coś zakryć by nie psuć wyglądu. W wielu ogrodach właściciele planują jak sprawnie ukryć przykładowo właz jaki posiadają szamba betonowe.

 

Dobrze jest włazy na szamba betonowe zagospodarować w skalnik lub wymyślać coś zgrabnego ze stolarki ogrodowej. Odpowiednie pomysły przełożą się na ciekawe rozwiązania w naszym ogrodzie.

 

Świecąca trawa

 

Trawa taka jest ciekawym rozwiązaniem w zastępstwie zwykłych lamp ogrodowych. Kolorowa trawa rozświetli nasz ogród zielonym blaskiem dzięki zastosowaniu diodom LED, którymi wypełnione są jej źdźbła. Komplet tworzą trzy kępki świecącej trawy, która wyposażona jest w słoneczny panel, który użytkuje zgromadzoną w okresie nocy energię.

 

Kopiący pies

 

Niebywale ciekawy substytut tradycyjnych krasnali ogrodowych. Figurka kopiącego psa z pewnością zostanie zauważona przez każdego przechodnia. Co istotne, spełni swoje funkcje niezależnie od pory roku, bowiem jest odporna na warunki zewnętrzne. I choć jest fajną alternatywą w ogrodzie, należy mieć na uwadze zainteresowanie pupila, który może ją zniszczyć.

 

Mechaniczna sowa

 

Następna alternatywa, która ze względu na swoje funkcje, może nierzadko zaskoczyć gości, w szczególności wieczorową porą. Mechaniczna sowa zaopatrzona jest w funkcje, jakimi są ruszające się skrzydła, głowa oraz oczy. Co więcej reaguje na ruch i wydaje autentyczne dźwięki sowy.

 

szamba betonoweŚwiecąca kula

 

Świecącą kulę możemy zastąpić tradycyjnymi lampami ogrodowymi. Dzięki różnym kolorom idealnie sprawdza się w ogrodzie, a umiejscowić możemy ją w ogrodowym oczku wodnym by podziwiać jej przepiękną kolorystykę po zmroku.

 

Dmuchany ekran

 

To dodatkowa propozycja w dużej mierze dla małych dzieci, które na zewnątrz, w otoczeniu zieleni i ogrodowych zapachów, mogą oglądać film. Do takiego ekranu potrzebujemy tylko projektora, a jego plusem jest nieduża ilość miejsca i krótki czas przygotowania. To nowoczesne rozwiązanie też dla dorosłych, którzy mogą zrobić sobie seans filmowy na zewnątrz dla znajomych.

 

Pniak z oparciem

 

To świetny gadżet dla zwolenników siedzenia na pniaku przy ognisku. Już teraz możemy sprawić sobie ten pomysł do naszego ogrodu, który zastąpi zwykłe krzesła i odmieni oblicze ogrodu.

 

Zapisz